Piątek, 28.11.2014

Po Wieczorze Uzdrowienia i Mocy 21.11.2014

DuchSwietyNiezmiernie cieszy nas fakt, że każdorazowo na tego typu spotkaniu nie brakuje osób, które chcą swe życie oddać Panu Jezusowi. Wiemy, że ta dezycja zmienia naszą całą codzienność i wieczność. A czy warto? Tu nie mamy wątpliwości - wystarczy posłuchać lub przeczytać świadectwa osób dotkniętych Jego Mocą.

 

Więcej…

Głośniki rozbrzmiewają! Radio Silesia, piątki, g. 21-22

radio

Uwaga, uwaga! Głośniki rozbrzmiewają! Rozpoczynamy cykl audycji Dotyk Boga! Radio Silesia (96,2 FM i silesia.fm), każdy piątek, godz. 21-22. W ten piątek (28.11) usłyszymy jak Bóg uzdrowił Danusi oczy, kręgosłup oraz bark! W okolicach poniedziałku, na portalu dotykBoga.pl pojawi się film nagrany w studio radia Silesia, a tym czasem zachętamy do obejrzenia poprzedniego programu, w którym Gosia opowiada jak Bóg uzdrowił jej oczy i wyciągnął z depresji. Polecamy.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.


Andrzejki 29.11.2014r.

IMG_1988

 

Serdecznie zapraszamy na Zabawę Andrzejkową. Zaczniemy już o 16:00, a czas spędzimy głównie na rozmowach i... GRACH!


Więcej…

Po Kursie Animacji Modlitwy Charyzmatycznej (KAMCh) 07-09.11.2014r.

woda

"CZAS ŁASKI" - myślę, że tak właśnie możemy nazwać ten weekend spędzony w Reptach. Był to czas, w którym doświadczaliśmy poruszeń serca i ożywienia naszej modlitwy. Odkrywaliśmy Ducha Świętego jako realną Osobę Boską, która ma wpływ na jakość modlitwy, na sposób myślenia i ma moc wyciągać nas z naszych ograniczeń i przywiązań. Bóg hojnie odkrywał przed nami dary i charyzmaty, których do tej pory nie używaliśmy. Nie zabrakło odważnych decyzji, chęci zaangażowania się mocniej we wspólnotę oraz uzdrowień.

Więcej…

GALERIA

Linki

 

zobacz co się u nas dzieje:

IMG_3919

IMG_3919