Wtorek, 22.07.2014

Po Wieczorze Uzdrowienia i Mocy 11.07.2014

DuchSwiety

 

W kolejny wieczór Uzdrowienia i Mocy Bóg potwierdzał, że pragnie uzdrawiać wszystkich ze wszelkich chorób. Podajemy poniżej relacje o tym, co Pan uczynił dla nas w tym czasie.


Więcej…

Wieczór Uzdrowienia, Wieczór Mocy 22.08.2014 NASZ

wieczor_uzdrowienia

 

W sierpniu zapraszamy na kolejny już taki wieczór, który będzie miał charakter wewnętrzny, czyli dla wspólnoty. Możemy zaprosić rodzinę, przyjaciół, ale nie nagłaśniamy go poprzez plakaty i billboardy.  

Pierwszeństwo będą miały osoby ze wspónoty!

Przyjdźmy z pragnieniem doświadczenia mocy i uzdrowienia, które otrzymujemy od dobrego Jezusa!


Więcej…

Mamy już Stowarzyszenie Katolickie -

Szkoła Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego!

PawelMamy już formalnie zatwierdzone Stowarzyszenie, a ks. Jarek dostał oficjalnie dekret od Biskupa przypisujący go do nas! Musimy tylko dokonać 3 zmian w statucie, założyć oddziały i zaczniemy działać! Jest to rzecz nowa i może rodzić wiele pytań, np: "Po co nam stowarzyszenie?", "Czy przystąpienie do niego jest obowiązkowe?", "Czy nie mogło zostać tak jak było?". Poniżej krótka odpowiedź na te pytania.


Więcej…

Ruszył GLIWICKI biuletyn - lektura obowiązkowa ;)

biuletyn

Wszystkich serdecznie zachęcamy do przeczytania pierwszego wydania gliwickiego (pyskowicki już od dawna istnieje) biuletynu. Znajdziemy w nim podsumowanie działań, które miały miejsce w czerwcu, zaproszenie na inicjatywy lipcowe oraz kilka słów od redakcji. Zapraszamy też do wspólnego współtworzenia tego dzieła.

Kolejne wydania będą umieszczane w zakładce "Gliwice". Przy okazji - zaglądajmy w zakładkę "Pyskowice", by poświęcić kilka chwil na przeczytanie lektury tegoż oddziału :).

 

Po kursie Nowe Życie 27-29.06.2014r.

zboze

W ubiegły weekend w gliwickim gimnazjum przy ul. Lipowej odbył się kurs Nowe Życie. Mimo że to już trzeci taki kurs w tym roku, chętnych nie brakowało.

To, co działo się na kursie, to, czego doświadczyli biorący w nim udział, najlepiej opisali oni sami. Zachęcamy do zaglądania na naszą kronikę: zdjęcia i świadectwa z kursu.


Więcej…

Strona 1 z 2

GALERIA

Linki

 

zobacz co się u nas dzieje:

IMG_3495

IMG_1836