Sobota, 25.04.2015

Oddział Gliwice Stowarzyszenia

PawelO tym, że założyliśmy Stowarzyszenie pisaliśmy już w zeszłym roku. Teraz cieszymy się na nowo, gdyż założyliśmy Oddział Gliwice Stowarzyszenia. Jako organizacja formalna zgłoszona w Krajowym Rejestrze Sądowym, mamy otwarte nowe możliwości, na bazie których będziemy starać się, by nasza służba stawała się jeszcze owocniejsza. Poniżej przedstawiamy możliwości, strukturę, władze oraz nowe konto bankowe Oddziału Gliwice.

Więcej…

Po kursie Emaus 17-19.04.2015

emaus

W miniony weekend do Tarnowskich Gór zjechały się osoby chcące doświadczyś skuteczności Słowa Bożego oraz rozmiłowania się w Nim i rozpalenia w Jego poznawaniu. W ekipie posługującej znalazł się ks. Michał - odpowiedzialny za wspólnotę w Bełchatowie od niedawna współpracującą z nami.

Zachęcamy do przeczytania świadectw z tego kursu. To z nich dowiemy się czego doświadczyli uczniowie z Emaus.

Po Nowym Życiu 10-12.04.2015

emaus

Był to czas nawrócenia i doświadczania obecności żywego Boga, a także budowania relacji: wspólnotowych i międzywspólnotowych, gdyż część osób przyjechała do nas z nowo powstających filii lub innych wspólnot. W kursie uczestniczyło 40 osób z różnych stron: Gliwic, Sosnowca, Knurowa, Bytomia, Miechowa, Krakowa, Kłodzka, Oblęgorka, Bełchatowa... Tym, którzy nie mają możliwości przyjeżdżać do Gliwic, zaoferowaliśmy pomoc w znalezieniu wspólnoty bliżej ich miejsca zamieszkania, by mogli wzrastać w nowym życiu.

Zachęcamy do przeczytania świadectw z tego kursu.

Głośniki rozbrzmiewają! Radio Silesia, piątki, g. 21-22

radio

 

Uwaga, uwaga! Głośniki rozbrzmiewają! Już dziesiąty odcinek z cyklu audycji Dotyk Boga! Radio Silesia (96,2 FM i silesia.fm), każdy piątek godz. 21-22. Wszystkie filmy, sukcesywnie będą się pojawiały na portalu dotykBoga.pl i kanale youtube. Polecamy.

 


JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Więcej…

Diakonia informacyjna

strona tytułowa

 

„Wiadomość w istocie oznacza: Ja! - i - wiem! Tylko człowiek, a już najbardziej człowiek - Osoba Ludzka, jest zdolny wiedzieć: kto to wie? czy wie? dlaczego wie? i co wie. Istotnie, dualistyczny, materialno - transcendentalny chrześcijański świat jest ontologicznie wyposażony w podporządkowany, wspólnotowy byt, który tutaj jest nazywany najogólniej informacją.”

Włodzimierz Wawszczak „Wprowadzenie do filozofii informacji”

Więcej…

Strona 1 z 2

GALERIA

Linki

 

zobacz co się u nas dzieje:

IMG_3919

IMG_3919