Niedziela, 7.02.2016

Szkoła Animatora 08.02.2016

orszak

 

Zapraszamy księży i świeckich ze Wspólnot Sfederowanych z SNE Gliwice, Filii SNE Gliwice oraz wszystkich animatorów i kandydatów na animatorów.

Więcej…

Weekend Uzdrowienia i Mocy

weekend_uzdrowienia

 

Zapraszamy na pierwszy Weekend Uzdrowienia i Mocy. Odbędzie się on w Gliwicach, w parafii p.w.św. Bartłomieja, ul. Bernardyńska 19.

Na spotkaniu usłyszymy nauczanie oraz świadectwa uzdrowień. Zaprośmy rodziny, przyjaciół, znajomych i tych, którzy się źle mają, by mogli doświadczyć żywego Boga. Przyjdźmy z pragnieniem doświadczenia mocy i uzdrowienia, które otrzymujemy od dobrego Jezusa!


Więcej…

UWAGA! 05.02 godz. 19:30 - BARTŁOMIEJ

kościół

 

05.02 rozpoczniemy o 19:30 w kościele p.w. św. Bartłomieja w Gliwicach (ul. Bernardyńska 19).

Skautów Króla zapraszamy na ul. Toszecką 36a.

Do zobaczenia!

Poszukiwany, poszukiwana

orszak

Każda inicjatywa wymaga zaangażowania. Każde zaangażowanie pociąga za sobą nowe pomysły. Nowe pomysły potrzebują chętnych do działania :).

W ostatnim czasie wiele się dziele, czasem nie sposób o wszystkim mówić. Można stać i się przyglądać, a można dać się porwać w ten wir radości działania jakim jest służba. W tym artykule przedstawione zostały potrzeby jakie widzimy na dzień dzisiejszy. Miło będzie witać Ciebie w gronie służących w Bożej sprawie.

Więcej…

Głośniki rozbrzmiewają! Radio Silesia, piątki, g. 21-22

radio

 

Uwaga, uwaga! Głośniki rozbrzmiewają! Już dziesiąty odcinek z cyklu audycji Dotyk Boga! Radio Silesia (96,2 FM i silesia.fm), każdy piątek godz. 21-22. Wszystkie filmy, sukcesywnie będą się pojawiały na portalu dotykBoga.pl i kanale youtube. Polecamy.

 


 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Więcej…

Strona 1 z 2

GALERIA

Linki

 

zobacz co się u nas dzieje:

DSCN9799

IMG_4871