Sobota, 30.05.2015

Formacja dla wstawienników 27.06.2015

wstawiennik

 

Diakonia Modlitwy Wstawienniczej serdecznie zaprasza chętnych to tej posługi 27go czerwca (sobota) na pierwsze spotkanie trwającej pół roku formacji dla wstawienników.

 

 

 

Więcej…

Po wyjeździe małżeńskim 07-09.05.2015

DuchSwiety

W majowy weekend (8-10 maja) zakończyliśmy ponad rok trwającą formację dla małżeństw. Zaplanowaliśmy zakończyć ją na wyjeździe. Tym sposobem dom rekolekcyjny Idylla, w malowniczej Wiśle, gościł kilka par małżeńskich z naszej wspólnoty. Poprosiliśmy ich o napisanie świadectwa dotyczącego całej formacji jak i majowego weekendu.


Po Wieczorze Uzdrowienia i Mocy 15.05.2015

DuchSwiety

 

Na ostatnim Wieczorze Bóg objawiał się pośród nas jako Miłośnik życia: Ten, który chce być z nami w przyjaźni, dając nam za darmo przebaczenie grzechów, uzdrowienie i błogosławieństwo. Poniżej relacja z tego niesamowitego czasu!


Więcej…

Głośniki rozbrzmiewają! Radio Silesia, piątki, g. 21-22

radio

 

Uwaga, uwaga! Głośniki rozbrzmiewają! Już dziesiąty odcinek z cyklu audycji Dotyk Boga! Radio Silesia (96,2 FM i silesia.fm), każdy piątek godz. 21-22. Wszystkie filmy, sukcesywnie będą się pojawiały na portalu dotykBoga.pl i kanale youtube. Polecamy.

 


JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Więcej…

Grupki dzielenia

grupka dzielenia

Dla wielu to, co ma nastąpić w styczniu jest nadal wielką niewiadomą i źródłem pewnych obaw. Nic dziwnego – ludzie dzielą się na takich, którzy na słowo „zmiana” reagują gęsią skórką oraz tych, którzy łatwo przystosowują się do nowych warunków. Z myślą o tych, którym to przychodzi trudniej, liderzy już we wrześniu zapowiadali zmiany mające nadejść z początkiem 2015 roku.

Więcej…

GALERIA

Linki

 

zobacz co się u nas dzieje:

IMG_3495

IMG_1836