Czwartek, 18.09.2014

Wieczór uzdrowienia, wieczór mocy 19.09.2014

wieczor_uzdrowienia

 

Na spotkaniu usłyszymy nauczanie oraz wiele świadectw uzdrowień. Zaprośmy rodziny, przyjaciół, znajomych i tych, którzy się źle mają, by mogli doświadczyć żywego Boga. Przyjdźmy z pragnieniem doświadczenia mocy i uzdrowienia, które otrzymujemy od dobrego Jezusa!


Więcej…

Po Wieczorze Uzdrowienia i Mocy 22.08.2014

DuchSwiety

 

W piątkowy wieczór usłyszeliśmy, że złodziej przychodzi, by Cię okraść i zabić, ale Jezus jeszcze obficiej ożywia i obdarowuje - przeczytaj pełną relację poniżej.


Więcej…

Zmiany organizacyjne w naszej wspólnocie.

Przygotowujemy się do zmian organizacyjnych wymuszonych przez wzrost i wierzymy, że skutkujących wzrostem, które obowiązywać będą od stycznia 2015 roku.

Szybki wzrost liczebności naszej wspólnoty jest dla nas ogromną radością. Jednak dotychczasowe struktury okazały się już niewydolne. Zajrzeliśmy więc do Słowa Bożego z pytaniem: "jak postępowali apostołowie w takich sytuacjach?" (Dz 6,1-7).

Więcej…

Cafe Kiwi 05.10.2014r. godz. 16:00

cafe kiwi

Uwaga! Planowane Cafe Kiwi tym razem się odbędzie. Nie straszna nam pogoda i jej prognozy. W najgorszym przypadku wypijemy kawkę w budynku, gdzie klimatu kawiarnianego z pewnością nie zabraknie :)

ZAPRASZAMY na Cafe Kiwi, czyli na popołudniową, niedzielną małą czarną lub jak ktoś woli większą i bielszą ;). Jednym słowem zamiast po niedzielnym obiedzie zasiąść w fotelu przy kawie zaproś swych domowników na kawę/herbatę/koktajl z pysznym ciachem na powietrzu :). Przy okazji będzie można kupić ciekawe rękodzieła naszych "wspólnotowiczów".

 

Więcej…

Fitness - w zdrowym ciele zdrowy duch!

crown

 

Ruszyły już zapisy na wtorkowe zajęcia!

Zachęcamy, by się zapisywać. Im nas więcej, tym taniej!

Więcej…

Strona 1 z 2

GALERIA

Linki

 

zobacz co się u nas dzieje:

DSCN8692

IMG_3874